Holdplan Vesterbro

Hold øje med denne plan, hvor ændringer offentliggøres
Kl. 7-9Kl. 9-11Kl. 11-13Kl. 13-15Kl. 15-17Kl. 17-19Kl. 19-21
MANDAGEFFEKT
Julie
9.00-10.00

EFTERFØDSEL*
Julie
10.00-11.00
HATHA YOGA
Begynder
Mona
12.00-13.00
MINDFUL YOGA
Christin
13.00-14.00

DIABETES/KOL
Lene
14.00-15.00
TRÆNING FOR GRAVIDE
Anette
16.00-17.00
STABILITET
Lene
17.00-18.00

CROSSFIT
Tim
17.00-18.00
2.sal

SPINNING
Mathias
17.00-18.00

PULS & STYRKE
Julie
18.00-19.00
YOGA
Mette
19.00-20.00
TIRSDAGEFFEKT*
Camilla
9.00-10.00

VINYASA-DYNAMISK YOGA
Mona
10.00-11.00
SENIOR SPINNING
Merete
11.00-11.30

SENIOR-HOLD
Merete
12.00-13.00
GLA:D-ØVET
14.00-15.00
BØRNE & JUNIOR CROSSFIT
17.00-18.00
2.sal

PULS & STYRKE
Per
17.00-18.00

SPINNING
17.00-18.00

BØRNE & JUNIOR CROSSFIT
18.00-19.00
2.sal

FITNESS BOKSNING
Per
18.00-19.00
MIX-FIT
Pernille
19.00-20.00

PILATES
Anna
20.00-21.00
ONSDAGYOLATES
Keren
9.00-10.00

EFFEKT*
Camilla / Thea
10.00-11.00

EFTERFØDSEL*
Julie
10.00-11.00

SENIOR-POWER
Line
14.00-15.00
YOGA
Tina
15.00-16.00

SENIOR SPINNING
Line
15.15-15.45
PILATES
Corinna
17.00-18.00

SPINNING
Merete
17.00-18.00

STABILITET
18.00-19.00

FRIVÆGTSTRÆNING
18.00-19.00
LATINMIX
19.00-20.00
TORSDAGFLOW YOGA
Trine
7.00-8.00
STYRKE OG ENERGI
Pernille
9.00-10-00

DYNAMISK YOGA
Tina
10.00-11.00
CIRKEL-TRÆNING
11.00-12.00

SENIOR-HOLD
Merete
12.00-13.00
DIABETES/KOL
Lene
13.00-14.00

SENIOR-SPINNING
Merete
13.15-13.45

HATHA YOGA
Begynder
Mona
14.00-15.00
MINDFUL YOGA
Mona
15.00-16.00

EFFEKT
Camilla
17.00-18.00

CROSSFIT
17.00-18.00
2.sal

SPINNING
Line
17.00-18.00

BØRNE & JUNIOR CROSSFIT
2.sal Thea
18.00-19.00

FITNESS BOKSNING
Per
18.00-19.00
TRX
Tobias
19.00-20.00
FREDAGMINDFUL YOGA FLOW
Christin
9.00-10.00

EFTERFØDSEL*
Anette
10.00-11.00
SENIOR SPINNING
Line
11.00-11.30

SENIOR-HOLD
Line
12.00-13.00
VINYASA BLID & DYNAMISK YOGA
Tina
16.00-17.00
LØRDAGSPINNING BASIS
9.00-10.00

PULS & STYRKE
10.00-11.00

SPINNING INTRO
10.00-11.00
STRETCH & RELAX
11.00-12.00


YOGA
1. lørdag/md.

Louise
12.00-13.00
SØNDAGSTABILITET
9.00-10.00

PULS & STYRKE
10.00-11.00
PILATES
Anna / Jodie
11.00-12.00

BØRNE & JUNIOR CROSSFIT
11.00-12.00
HATHA YOGA
Trine
17.15-18.30

* Du kan tage din baby med på disse hold